Numer konta bankowego : 73 1750 0012 0000 0000 3484 9919

Zarząd klubu:

Ewa Sierka – Prezes, Margareta Jedlińska – V-ce Prezes, Mateusz Juszczak – Członek Zarządu

Historia

2016 rok…

Dnia 2 sierpnia 2016 roku grupa młodych ludzi, założyła Klub Sportowy VICTORIA Trzebinia. Początek klubowi dali następujący sportowcy i działacze: Ewa Sierka, Margareta Jedlińska. Klub Sportowy Victoria Trzebinia został zarejestrowany 13 września 2016 r. w Polskim Związku Lekkiej Atletyki. Inicjatorką i jednym z założycieli klubu jest Ewa Sierka, była zawodniczka MKS Victoria Racibórz, specjalizująca się w biegach przez plotki. Pierwszy sezon klubu nie należał do łatwych. Mimo, że klub nie dysponował dużym budżetem to był rok wielu sukcesów zarówno trenerów jak i zawodników.

14 lutego w Halowych Mistrzostwach Małopolski U16,U14,U12 rozgrywanych w Brzeszczach  zawodnicy klubu zdobyli 4 medale: Igor Martyniak (srebrny w skoku w dal), Emila Staroń (srebrny w skoku wzwyż), Snieżek Krystian (srebrny w pchnięciu kulą), Julia Przytulska (brązowy w pchnięciu kulą).

12 marca w Krakowie w I Otwartych Halowych Mistrzostwach Krakowa zawodnicy zdobywają 36 medali.  Złote medale wywalczyli : Mateusz Juszczak – skok wzwyż, Szymon Pulnar – rzut piłką lekarską, Kamil Petka – skok wzwyż, Kamil Petka – rzut piłka lekarską, Kamil Petka – sztafeta 4×200 m, Fabian Sykuła  – sztafeta 4×200 m, Eryk Patyk – sztafeta 4×200 m, Artur Łapcik  – sztafeta 4×200 m, Piotr Pulnar  – skok wzwyż. Srebrne medale zdobyli: Jaśmina Kłeczek – rzut piłką lekarską, Mateusz Juszczak  – rzut piłką lekarską, Patryk Szczurek  – skok w dal, Ireneusz Karmański  – skok wzwyż, Marcel Pytlik  – rzut piłką lekarską.  Brązowe medale wywalczyli: Norbert Pabis– 60 m, Norbert Pabis, Nikodem Liszka, Mateusz Juszczak, Daniel Kubański – sztafeta 4×200 m, Sylwia Stasiuk, Wiktoria Tryfanów, Emilia, Julia Gregorczyk  – sztafeta 4×200 m, Julita Starzycka  – skok wzwyż, Artur Łapcik  – 600 m, Daniel Kubański  – 600 m, Norbert Pabis – skok wzwyż, Michał Szczurek, Filip Kadłuczek, Filip Surowiak, Jakub Surowiak  – sztafeta 4×200 m, Piotr Pulnar  – skok w dal, Ireneusz Karmański  – 60 m, Fabian Sykuła  – skok wzwyż, Patryk Szczurek  – 60 m, Amelia Badzioch  – piłka lekarska.

28 maja w Otwartych Mistrzostwach Krakowa U16,U14 i U12 zawodnicy zdobyli 3 medale.  Złoty medal w sztafecie szwedzkiej w składzie : Emil Kaczmarczyk, Eryk Patyk, Fabian Sykuła, Patryk Tryfanów. Srebrny medal sztafety szwedzkiej w składzie : Dariusz Kaczmarczyk, Oskar Ciołczyk, Mateusz Juszczak, Patryk Szczurek oraz brązowy medal w rzucie piłeczką palantową wywalczył Eryk Patyk.

1-2 lipca w Mistrzostwach Polski Masters rozgrywanych w Opolu Ewa Sierka zdobywa srebrny medal i tytuł V-ce Mistrzyni Polski.

6-7 sierpnia podczas zawodów Masters Europa Lovosice w Czechach, trenerka Ewa Sierka wspólnie z Katarzyną Karewicz, Renatą Sykulska, Małgorzatą Adryjańczyk, ustanawiają nowy rekord Polski w sztafecie 4×100 w kategorii K40